Hakkımızda

Hakkımızda

 

1990'ten beri mobilya sektöründe önemli bir yer edinen Kozan Mobilya evlerinizde yer almaya devam ediyor.

Yıllardır müşteri memnuniyeti ilkesi ve esnek ödeme koşulları sunarak kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizin yanı sıra kampanyalarımızla da adımızdan söz ettirmeyi başardık.

Türkiye'nin en iyi üreticileriyle birlikte çalışıyoruz. Her zevke hitap eden mobilya konseptleri ile en güzel tasarımı ve en zengin ürün seçeneklerini sunuyoruz.

Kozan Mobilya’da bir evde ihtiyaç duyulan mobilya çeşitleri sunmaya devam ediyoruz. Mobilya grupları dışında mobilya aksesuarları da temin edebilirsiniz. Ürün yelpazemizde koltuk takımları, köşe takımları, yatak odaları ve yemek odası takımı gibi onlarca mobilya ve dekorasyon ürünleri yer alıyor. Avangarde koltuk takımları, yatak setleri, yeni koltuk takımı modelleri ve fiyatları ile konfor ve memnuniyetinizi düşünüyoruz.

Dilerseniz satın aldığınız mobilyalarınızı ileri bir tarihte teslim edebiliriz. Seçtiğiniz ürünleri 2.000 metrekarelik depomuzda muhafaza ediyoruz. Mobilyaların özelliklerine zarar vermeyen elverişli ortamda saklanan mobilyalarınızı talep ettiğiniz tarihte adresinize teslim ediyoruz.

Kozan Mobilya olarak online mobilya alışverişi için çeşitli kampanyalarla kredi kartına taksit gibi çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Ürünlerimiz için 2 yıl tam, 3 yıl bakım garantisi veriyoruz. Mobilyaları adrese teslim ediyor, kurulum ve montajı ise ücretsiz yapıyoruz.

Koleksiyonlarımızda her tarza uygun modeller ve renkler bulacaksınız!

Profesyonel ekibimiz ve ilham veren iç mimarlarımız sizin için tasarlıyor!

Kozan Mobilya’da size göre çok şey var!